gv
15.03.2015 16:35:06

Omladič za prvo v spomladanskem delu

vszi

Eintracht Braunschweig je na krilih Nika Omladiča prišel do prve zmage v letu 2015.

Nemški drugoligaš Eintracht iz Braunschweiga v spomladanski del sezone ni zakorakal ravno v najboljši formi. Na prvih petih obračunih je namreč osvojil vsega točko, danes pa so soigralci Nika Omladiča vendarle osvojili prvo zmago v letu 2015.

Eintracht se je moral v 25. krogu 2. nemške lige pomeriti v gosteh s Sandhausnom, ki v tem delu prvenstva sploh še ni poznal poraza. Danes je doživel prvega in to po zaslugi nekdanjega člana Olimpije. Omladič je v 77. minuti dosegel edini zadetek na srečanju, v prvem polčasu pa se je v statistiko vpisal še z rumenim kartonom.

USPEŠEN TUDI PEČNIK
Svoj prvenec je dočakal še en slovenski legionar, in sicer Nejc Pečnik. Slednji si kruh služi na Japonskem, v tamkajšnjem drugorazrednem tekmovanju je načel mrežo moštva iz Nagasakija, njegova Chiba pa je na koncu slavila z 2:0. To je bila za gostitelje druga zaporedna zmaga, po dveh krogih pa na vrhu prvenstvene razpredelnice delajo družbo Iwati in Okayami.