rb
rb
14.12.2014 20:08:21

Stojanović tokrat dirigiral s tribune

Lierse tudi po 19. krogu belgijskega prvenstva ostaja na zadnjem mestu na lestvici.

V belgijski prvoligaški druščini so bile na sporedu tekme 19. prvenstvenega kroga, v katerem so nogometaši Liersa še petič remizirali. Pred svojimi navijači so se z Westerlojem razšli z izidom 3:3, kar je ob spoznanju, da je po koncu prvega dela na semaforju svetilo 0:2, ugoden razplet. Do 56. minute so gostitelji izenačili, a se kmalu znova znašli v zaostanku, končni izid je v 84. minuti postavil Nwofor. Na domači klopi tokrat ni bilo Slaviše Stojanovića, ekipo je vodil njegov pomočnik Miloš Kostić. Nekdanji selektor slovenske reprezentance je dogajanje na igralni površini spremljal s tribun in tudi skušal dajati navodila svojim varovancem, kar je bila posledica kazni zaradi izključitve na pokalni preizkušnji proti Zulte-Waregemu, ki jo je njegova ekipa izgubila po podaljšku.

Lierse je ostal na dnu lestvice in povrhu povečal zaostanek za predzadnjim Cercle Brugeem, ki je ugnal Mouscron Peruwelz, na tri točke. V Belgiji bodo do odhoda na krajši zimski oddih odigrali še dva kroga, Lierse čakata zahtevni preizkušnji. Najprej ga čaka gostovanje v Charleroiju, za konec leta se bo doma udaril z vodilnim Club Brugeem, ki je bil tokrat v Liegeju s 3:1 boljši od Standarda, Martina Mileca zaradi poškodbe gležnja ni bilo v domači ekipi.