14.12.2014 08:41:06

Vžigalnik poskrbel za šive

vszi

Pomočniku trenerja Schalkeja v soboto ni vesel zapuščal Veltins Arene.

Pomočnik trenerja pri nemškem nogometnem klubu Schalke Sven Hübscher si bo dodobra zapomnil sobotni domači poraz z 1:2 proti Kölnu.

Desna roka Roberta di Mattea Hübscher je s tribune stadiona Veltins Arena v glavo dobil vžigalnik, globoko rano pa so mu morali zašiti.

Schalke je po treh zaporednih zmagah, med drugim je v sredo v zadnjem krogu lige prvakov zmagal tudi v Ljudskem vrtu proti Mariboru (1:0), tokrat moral priznati poraz Kölnu, kjer sicer igrata Mišo Brečko in Dominic Maroh.

Gostje so povedli preko Anthonyja Ujaha (47. minuta) in Matthiasa Lehmbanna (67.), medtem ko je poraz Schalkeja omilil 18-letni Leroy Sane pet minut pred koncem tekme.

Schalke je zdaj padel na šesto mesto prvenstvene lestvice. Vodi Bayern, ki je z desetimi točkami prednosti pred drugouvrščenim Wolfsburgom že jesenski prvak.