rb
rb
06.07.2014 15:38:28

Goričani remizirali z Romuni

Astra Giirgiu je bila nasprotnik Gorice, prijateljska tekma se je končala brez zmagovalca.

Goričani so dolge priprave v Italiji sklenili z zahtevno prijateljsko tekmo. V trening centru Veronello ob Gardskem jezeru so merili moči z moštvom Astra Giirgiu, z romunskim prvoligašem so se razšli z izidom 2:2 (2:1). Slovenski pokalni zmagovalci so v 20. minuti povedli z golom Sandija Arčona, za drugo vodstvo je dvanajst minut zatem zadel Marshal Mfon Johnson. Varovanci trenerja Luigija Apollonija so se predstavili v obetavni luči, takoj po tekmi so se vrnili v mesto vrtnic.

Modro-beli so dvoboj začeli v postavi Simčič, Jogan, Kolenc, Širok, Vetrih, Majcen, Modolo, Johnson, Vanin, Žigon, Arčon, v nadaljevanju so igrali še Štrukelj, Kavčič, Osuji, Džuzdanovič, Codromaz, Nagode, Bezzchieri in Fussaroli.

V torek se bodo Goričani na Ptuju udarili z beograjskim Partizanom.