26.09.2024 10:28:41

Nova sramota Dinama, navijači ogorčeni: Ali je možno, da je Jakirović tako uničil ekipo?

Zagrebški Dinamo preživlja težke čase.

V Sloveniji so bili v sredo na sporedu pokalni dvoboji, pokalni obračun šestnajstine finala pa je odigral tudi zagrebški Dinamo. Slednji je gostoval na jugu Istre, komaj pa se je izognil veliki sramoti. Navijači Dinama so ogorčeni, kljub zmagi nad Banjolami so prepričani, da je šlo za sramoto.

Hrvaški četrtoligaš je Zagrebčanom povzročal ogromne preglavice, bil v igri vse do 86. minute, ko je Arijan Ademi z golom postavil končnih 3:1 in razblinil vse dvome o napredovanju Dinama v osmino finala pokala.

Dinamo je z nekaj težavami vendarle prekinil niz treh porazov in štirih tekem brez zmage v vseh tekmovanjih, njegovi navijači pa niso bili prizanesljivi. "Nobenega premika. Brez idej in obupno. Če bi danes igrali proti drugoligašu, bi izpadli iz pokala. Ali je možno, da je Jakirović tako uničil ekipo?" se je spraševal eden od navijačev Dinama, spet drugi je zapisal: "Z vsem spoštovanjem, ampak to je bil četrtoligaš. Zmaga bi morala biti višja, zadetka ne bi smeli sploh prejeti."

"Kako smo jih razbili," je bil sarkastičen tretji, eden pa ni skrival skrbi: "Na žalost je kriza vse globlja, žalost vse večja. Bog pomagaj, ker to ni podobno niti amaterskemu klubu."

Dinamo naj bi danes končno predstavil novega trenerja, hrvaški mediji pa pišejo, da bo to Nenad Bjelica.