ue
22.03.2015 23:32:37

Serie A: Iličić dvakrat podal (video)

Profimedia

Ta konec tedna so potekale tudi tekme 28. kroga najboljšega italijanskega tekmovanja.

Prvo srečanje kroga sta odigrala Chievo in Palermo, moštvo Valterja Birse in Boštjana Cesarja pa je nad ekipo, kjer igra Siniša Anđelković prišlo do zmage z 1:0.

Birsa je za Chievo igral vse do 59. minute, ko ga je zamenjal Ruben Botta. Cesar je igral celotno srečanje, na drugi strani pa je Anđelković v 61. minuti dobil prvi rumeni karton, kateremu je v 86. sledil še drugi, kar pomeni, da Siniša v naslednjem krogu proti Milanu ne bo mogel igrati, slednji je v soboto prišel do zmage s 3:1 nad Cagliarijem.

Profimedia

Na prvi nedeljski tekmi je Sassuolo Dejana Lazarevića z 1:3 izgubil v Empoliju, naš vezist pa je vstopil v 84. minuti.

Cesena Luka Krajnca je na domačem terenu z 0:1 izgubila proti Romi. Slovenski reprezentant, ki bo v ponedeljek prišel na priprave naše izbrane vrste je igral celo tekmo.

Inter Samirja Handanovića se je v Genovi boril s Sampdorio, kjer je moral priznati poraz z 0:1

Fiorentini Jasmina Kurtića in Josipa Iličića je pripadla zadnja tekma kroga, v Vidmu pa sta se moštvi razšli z remijem 2:2. Iličić je podal pri obeh zadetkih (igral je do 69. minute), tako on kot Jasmin pa sta si prislužila po en rumen karton.

28. krog italijanskega prvenstva

CHIEVO - PALERMO 1:0 (1:0)
1:0 Paloschi (35)

MILAN - CAGLIARI 3:1 (1:0)
1:0 Menez (21), 1:1 Joao (46), 2:1 Mexes (49)

EMPOLI - SASSUOLO 3:1 (0:0)
1:0 Saponara (46), 1:1 Rugani (49, avtogol), 2:1 Mcedlidze (59), 3:1 Saponara (60)

JUVENTUS - GENOA 1:0 (1:0)
1:0 Tevez (25)

CESENA - ROMA 0:1 (0:1)
0:1 De Rossi (41)

LAZIO - VERONA 2:0 (2:0)
1:0 Anderson (4), 2:0 Candreva (45+2)

NAPOLI - ATALANTA 1:1 (0:0)
0:1 Pinilla (72), 1:1 Zapata (89)