bk
22.03.2015 22:20:41

Pretep preprečili kar navijači (video)

Mario Balotelli se lahko zahvali podpornikom Liverpoola.

V Veliki Britaniji je danes potekal največji derbi v premier ligi. V Liverpool so prišli nogometaši Manchester Uniteda, ki so domov z zmago z 2:1 odnesli celoten plen.

Tragični junak tekme je bil domači kapetan Steven Gerrard, ki si je po minuti igre prislužil rdeč karton, če bi se stvari obrnile malo drugače, pa bi se Gerrardu v tej rubriki lahko pridružil še italijanski reprezentant.

Vročekrvni napadalec rdečih iz mesta Beatlesov Mario Balotelli, ki je v igro vstopil v 66. minuti, je bil na meji, da fizično - to je s pestmi - poračuna s Chrisom Smallingom.

Po enem ob njunih dvobojev sta nogometaša zaradi grobega prerivanja padla, kar je super Maria še kako zmotilo. Že je nekaj povedal in krenil proti Smallingu, a so ga v istem trenutku ob sebi zadržali kar trije navijači Liverpoola in tako pomirili italijanskega reprezentanta.

Kdo ve, kako bi se sicer končal ta duel!