liz
08.01.2015 08:37:34

Z boksarskim vložkom onesposobil vsiljivca (video)

vszi

Košarkarji Uniona Olimpije so sinoči na svojem parketu izgubili z nemško ekipo Brose Basket in s porazom začeli 2. del evropskega pokala, podobno usodo pa je doživel tudi njen konkurent v ligi ABA Budućnost.

Črnogorci, ki nastopajo v skupini H, so v dvorani Morača gostili Banvit, Turki pa so srečanje dobili s 74:68. Dvoboj je zaznamoval incident, ki se je zgodil dobri dve minuti pred koncem, ko je eden izmed domačih navijačev pritekel na igrišče in odrinil gostujočega branilca Sammyja Mejio.

Takrat je v bran svojemu soigralcu stopil Američan Earl Rowland in z dvema natančno odmerjenima udarcema onesposobil nepridiprava. Šele po fizičnem obračunavanju so na igrišče prišli varnostniki in zadevo umirili.

Tekma se je po desetih minutah nadaljevala, Rowland in Mejia pa sta bila izključena.