Pattern Evropsko prvenstvo v nogometu, Nemčija 2024

Nemčija 2024

Dva slovenska reprezentanta sta ostala brez sprejema v Ljubljani? Zakaj? Tu je pojasnilo ...

03. 07. 2024 10:56:20

Slovenski nogometaši so se po tekmi s Portugalsko vrnili v domovino.

Noro! Čudežna obramba turškega vratarja v 95. minuti tekme, o kateri govori cel svet (video)

03. 07. 2024 08:49:36

Nogometaši Turčije so zadnji četrtfinalisti evropskega prvenstva. V osmini finala so z 2:1 (1:0) premagali Avstrijo. Poleg vratarja Merta Günoka je bil junak tekme branilec Merih Demiral, ki je dosegel oba gola za zmagovalce, prvega v 1., drugega pa v 59. minuti, oba po strelih s kota.

Turki prek Avstrijcev v četrtfinale EP

02. 07. 2024 23:12:45

Nizozemci v Münchnu boljši od Romunov

02. 07. 2024 21:11:36

Nizozemska nogometna reprezentanca je predzadnja četrtfinalistka evropskega prvenstva v Nemčiji. V Münchnu so oranžni s 3:0 (1:0) premagali Romunijo. V prvem polčasu je bil natančen Cody Gakpo, v drugem pa je piko na i z dvema zadetkoma v zadnjih desetih minutah postavil rezervist Donyell Malen.

Ponos do neba! Fantastični slovenski junaki se se vrnili in v Ljubljani ogreli navijače (foto + video)

02. 07. 2024 20:28:46

Slovenska reprezentanca se je vrnila v domovino.

Zapis iz regije, ki močno odmeva: "Šeško, ne bodi žalosten, mojster, pred teboj ..."

02. 07. 2024 18:53:37

Slovenska nogometna reprezentanca je z uvrstitvijo v osmino finala evropskega prvenstva in s pogumno in borbeno predstavo proti Portugalski navdušila ves svet.

Razlog za preplah? Bo Kek zapustil slovensko klop? Nas lahko ti zapisi skrbijo?

02. 07. 2024 15:57:36

Slovenci so z dvignjenimi glavami končali z nastopi na letošnjem evropskem prvenstvu, domala vsem Kekovim varovancem – pa tudi selektorju – pa se je po dobrih predstavah v Nemčiji dvignil ugled. In tudi tržna cena.

Drkušić pred prestopom kariere, toda...

02. 07. 2024 14:07:47

Rusi želijo vnovčiti dobre predstave slovenskega branilca.

Sramota! Srbski komentator s komentarjem o Iličiću presegel meje dobrega okusa!

02. 07. 2024 13:44:44

Celo Srbi menijo, da je tokrat res pretiraval ...

Po srce parajoči tekmi se je oglasil Benjamin Šeško in to s kakšnim sporočilom! (foto)

02. 07. 2024 12:07:37

Benjamin Šeško se je oglasil s srce parajočim zapisom in sporočilom navijačem.

Javni servis na Ronalda 'zlil greznico' in si nakopal srd gledalcev! Poglejte, kaj si je dovolil! (foto)

02. 07. 2024 10:11:59

Cristiano Ronaldo se je spet znašel v središču pozornosti.

Pozor! Sprememba ure sprejema za slovenske nogometaše, Kekove junake lahko pozdravite ob ...

02. 07. 2024 10:11:06

Slovenski nogometaši, ki so v ponedeljek v osmini finala evropskega prvenstva v Nemčiji šele po izvajanju enajstmetrovk izgubili proti Portugalski, se bodo po zgodovinskem dosežku danes ob 18. uri svojim privržencem za podporo zahvalili na Kongresnem trgu v Ljubljani. Sprejema na Brniku ne bo, je danes sporočila Nogometna zveza Slovenije.

Kaj je želel povedati Matjaž Kek? Selektor z zelo skrivnostnimi besedami o svoji prihodnosti na klopi Slovenije

02. 07. 2024 09:27:52

Selektor Slovenije Matjaž Kek je bil po izpadu Slovenije razočaran.

Kako in zakaj je Matjaž Kek prejel rdeči karton? Po tem posnetku je jasno vse (video)

02. 07. 2024 06:28:43

Matjaž Kek je predčasno končal tekmo s Portugalsko.

Ste ga videli?! Ko je Jan Oblak obranil enajstmetrovko, je Cristiana spravil v jok!

02. 07. 2024 06:28:06

Eden od prizorov, ki je v trenutku obšel svet.

Cristiano Ronaldo brez ovinkarjenja povedal, kaj si misli o obrambi Jana Oblaka

02. 07. 2024 02:02:33

Kaj je po drami v Frankfurtu dejal veliki Cristiano Ronaldo.

Kek takoj po tekmi: Enkrat se nam bo vrnilo

02. 07. 2024 01:04:20

Prvi odziv selektorja Matjaža Keka po dramatični tekmi osmine finala.

Slovenski junaki se vračajo v domovino! Jasno je, kdaj in kje bodo imeli sprejem

02. 07. 2024 00:49:10

Nogometaši se bodo po porazu s Portugalsko vrnili v domovino.

Jan Oblak po koncu tekme na robu solz! Kapetan razkril, zaradi koga je bil ta poraz še posebej boleč!