27.09.2024 10:42:34

Kakšna reakcija vesoljca Oblaka: Španci navdušeni, glejte to veliko obrambo (video)

Izjemna obramba Jana Oblaka navdušila navijače Atletica in špansko ligo.

Nogometaši madridskega Atletica so v 7. krogu španske lige gostovali pri Celti Vigo. Jan Oblak in soigralci so zmagali z 1:0.

Gostitelji so na ne posebej razburljivem obračunu dolgo držali 0:0, v 90. minuti pa je udaril drag poletni Atleticov nakup Julian Alvarez, ki je po podaji Antoina Griezmanna tako poskrbel za tri točke Madridčanov. Ogromne zasluge za to gredo tudi slovenskemu vratarju, ki je na koncu zbral 4 obrambe, s tisto v 57. minuti tekme pa pritegnil tudi pozornost španske lige.

Če se vam posnetek obrambe spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Atleti so se z zmago prebili na tretje mesto lestvice, kjer imajo 15 točk, dve manj od drugouvrščenega Reala, s katerim se bodo merili konec tedna. Barcelona je po sedmih zmagah, zadnjo je dosegla v sredo proti Getafeju z 1:0, s sedmih tekem pri 21 točkah.