12.09.2022 06:46:50

Atene so zelene in Šporarjeve! Slovenec zabil za zmago, Panathinakos ostaja neporažen! (video)

Panathinaikos je v domačem prvenstvu še zmeraj neporažen, tokrat je z 2:1 premagal mestnega tekmeca.

Grški velikan Panathinaikos ostaja neporažen v domačem prvenstvu. Po štirih krogih ima na svojem računu ravno toliko zmag, za zadnjo je poskrbel slovenski reprezentant Andraž Šporar. Nekdanji član Olimpije je zmagovalca na tekmi proti mestnemu tekmecu AEK-ju odločil globoko v sodniškem dodatku prvega polčasa, v sedmi minuti dodatka, da, prav ste prebrali, je zadetek dosegel z najstrožje kazni.

Šporar je sicer igral do 78. minute, Adam Gnezda Čerin je odigral celo tekmo, še tretji slovenski nogometaš Benjamin Verbič pa je v igro vstopil v 74. minuti.

Zadetek Šporarja si lahko ogleda v spodnjem posnetku od 3:53 naprej.