rb
08.02.2015 11:14:12

Velikonja: Za vse, ki verjamete vame (video)

vszi

Primorski napadalec se je veselil prvega gola na belgijskem prvoligaškem prizorišču.

Nogometaši Liersa so tudi po 25. krogu belgijskega prvenstva trdno na zadnjem mestu na lestvici, toda za njimi je vendarle tekma, ki so jo tako zelo nestrpno pričakovali. Nekdanji varovanci Slaviše Stojanovića so se naposled veselili zmage, šele četrte od začetka sezone, toda prepričani so, da bi bila lahko prelomnica za uspešnejše nadaljevanje sezone.

Rumeno-črni, ki jih je medtem dokončno zapustil tudi nekdanji športni direktor Tomasz Radzinski, so v gosteh s 3:2 ugnali Zulte Waregem, pomemben delež k uspehu je prispeval tudi Etien Velikonja. Igral je vso tekmo, v 27. minuti pa je načel domačo mrežo, ko je bil natančen z bele točke. Svojega prvega gola v belgijski prvoligaški druščini se kakopak nadvse razveselil. "Posvečam ga vsem navijačem Liersa in vsem, ki verjamete vame," je primorski napadalec sporočil prek družabnega omrežja, ki se je skupaj s soigralci točk neizmerno veselil. Kot bi osvojili lovoriko, kar najbolj nazorno razkriva priloženi videoposnetek.

MILEC ODIGRAL VSO TEKMO
Uspešen je bil tudi Standard iz Liegea, ki je pred svojimi navijači brez pretiranih težav s 3:0 ugnal Mouscron in s trinajsto zmago ostal pod vrhom lestvice. Martin Milec je za zmagovalno ekipo odigral vseh 90 minut.