13.11.2020 09:35:33

Messi v težavah že PRED TEKMO: Kamere ujele, kako je BRUHAL na zelenici, prizor buri duhove! (video)

Lionel Messi je imel pred tekmo s Paragvajem želodčne težave.

Argentina je v južnoameriških kvalifikacijah remizirala s Paragvajem (1:1) in oddala prvi dve točki. Argentinci so sicer povsem nadzorovali tekmo, imeli so kar 69-odstotno posest žoge, precej priložnosti, a jih niso znali izkoristiti, dokler ni prvi zvezdnik Lionel Messi po podaji Lo Celsa zadel v 57. minuti. Vendar so sodniki njegov zadetek razveljavili po pregledu z videotehnologijo zaradi prekrška, storjenega kar pol minute pred doseženim golom.

Toda sodniki niso bili edini, ki so Messija spravili v slabo voljo. Že pred samim obračunom je kamera spremljala slavnega Argentina in njegove želodčne težave. Messi je imel v preteklosti pogosto težave z bruhanjem pred tekmo, zdaj se je to očitno vrnilo.