rb
10.11.2014 18:29:46

Glihovi izbranci klonili z igralcem več

Slovenski upi kvalifikacije za EP začeli s porazom.

Slovenska mladinska (U-19) reprezentanca je kvalifikacijski turnir za uvrstitev na EP 2015 v Tatabanyi začela s porazom. Izbranci selektorja Primoža Glihe so morali priznati premoč vrstnikom iz Slovaške, ki so sicer že v 11. minuti ostali brez izključenega igralca, a kljub temu zmagali z 2:1. Edini gol za naše upe je v 58. minuti dosegel Alen Ožbolt, pri tekmecih je bil obakrat uspešen Vestenicky, končni izid je v 65. minuti postavil s strelom z bele točke.

Slovenija se igrala v postavi Radikon, Klemenčič, Primc, Poljanec, Lorbek (od 62. Vokić), Krivičič, Jugovar (od 46. Bartulović), Gorenc Stanković, E. Gliha, Gajić (od 46. Ožbolt), Nikolić.

V skupini 4 tekmujeta še Azerbajdžan in domača Madžarska, ki bo jutri naslednji nasprotnik slovenske prihodnosti. Napredovali bosta prvouvrščeni reprezentanci.