22.03.2015 15:39:10

Steven Gerrard: Zadnji derbi, prva minuta, rdeč karton (video)

Trenutno v premier ligi poteka veliki derbi med Liverpoolom in Manchester United

Steven Gerrard je predčasno končal svoj zadnji največji angleški derbi v karieri, saj bo poleti zapustil premier ligo in kariero nadaljeval v ZDA.

V prvi minuti drugega polčasa je kapetan Liverpoola pohodil nasprotnika in si prislužil neposredni rdeči karton.

Zanimivo je, da je Gerrard prvi polčas preživel na klopi in ga je trener Brendan Rodgers v igro poslal na začetku drugega dela, da bi svojemu moštvu pomagal pri lovu na zaostanek z 0:1 proti Manchester Unitedu.

Po tekmi je Gerrard v intervjuju priznal, da je storil neumnost: "Sodnik se je odločil prav, vso krivdo prevzemam nase. Za svoje dejanje pa bi se rad opraviči soigralcem, trenerju in vsem našim navijačem. Vse sem razočaral."

Gerrardovo veliko neumnost, si lahko ogledate tudi na spodnjem posnetku.