hu
hu
26.12.2014 21:29:55

Bolzanu ni pomagal niti odlični Pance

Bolzano je moral v 31. krogu lige EBEL priznati premoč Dornbirnu, gostiteljem pa nista pomagala niti dva zadetka slovenskega hokejista Žige Panceta.

Žiga Pance je v odlični strelski formi, kar je dokazal na današnji tekmi pred domačimi gledalci. Po vodstvu Dornbirna s 4:0 je slovenski reprezentant v prvi tretjini najprej znižal na 4:2, v drugi tretjini pa še na 4:3. Podaljšek je italijanskemu predstavniku v ligi EBEL zagotovil Gander, v tretji minuti podaljška pa so se odločilnega zadetka veselili gostje.

Slovenski reprezentant je v letošnji sezoni dosegel že 12 zadetkov, kar ga uvršča med najboljše strelce Bolzana. Poleg tega je zbral še osem podaj, z 20 točkami pa med najučinkovitejšimi igralci svojega moštva zaseda visoko tretje mesto.