nu
06.04.2017 08:59:38

Podoživite najlepše trenutke derbija: Kako je Olimpija vstala od mrtvih (video)

Grega Wernig

Včerajšnji večni derbi na prvi tekmi polfinala pokalnega tekmovanja se je končal z zmago Olimpije z 2:1.

Ko je Maribor v 48. minuti prek Dareta Vršiča povedel vijoličaste v vodstvo z 1:0 se je zdelo, da je Olimpija mrtva, kajti Ljubljančani nikakor niso uspeli premagati do zadnjih 10 minut izjemno razpoloženega Matka Obradovića

A po doseženem zadetku so Mariborčani nehali igrati in dopustili Olimpiji, da z dvema zadetkoma Leona Benka vstane od mrtvih. Prvi zadetek Hrvata je bil prava mojstrovina, s katero je izničil odličen gol Dareta Vršiča.

V priloženem videoposnetku si lahko ogledate vse najlepše trenutke tekme, vse tri zadetke, številne zapravljene priložnosti - prednjačil je Luka Zahović - in nekaj fantastičnih obramb Matka Obradovića.