liz
18.07.2015 09:38:29

Orli izgubili s Sampdorio (video)

Nikola Miljković

Nogometaši Triglava se mudijo na krajših pripravah v Italiji, kjer so včeraj odigrali prijateljsko tekmo s tamkajšnjim prvoligašem Sampdorio.

Klub, ki bo zahodne sosede v tej sezoni zastopal v ligi Europa, je bil pričakovano boljši in je dvoboj dobil s 3:0.

Vendar pa je imel tudi slovenski drugoligaš iz Kranja svoje priložnosti, ki so na njegovo žalost ostale neizkoriščene. Domačega trenerja Walterja Zengo so razveselili Wszolek, Fernando in Muriel, ki so v razmaku sedmih minut (od 32. do 39.) trikrat premagali vratarja Adnana Golubovića. Slednji je celo uspel ubraniti enajstmetrovko Ederju, a je nato žogo v mrežo pospravil Fernando.

Kot zanimivost lahko omenimo, da si je tekmo ogledal tudi predsednik Sampdorie Massimo Ferrero, ki je nekaj minut pred začetkom dvoboja priletel s svojim helikopterjem.