eč
14.09.2014 22:21:15

Šest golov, točka za Kras

nkkras.it

Kras, ki nastopa v četrti italijanski ligi, ima po dveh krogih dve točki. Tokrat je zapravil lepo priložnost za zmago.

Slovenski zamejski klub Kras je po dveh odigranih tekmah v četrti italijanski ligi, ki je najmočnejša amaterska na Apeninskem polotoku, še brez poraza. A tudi brez zmage. Obakrat je remiziral, najprej v gosteh pri Sacileseju (2:2), zdaj še doma proti Legnanu. Vse je sicer dišalo po zmagi, Kras je namreč vodil že s 3:1, a nato prejel dva zadetka in končalo se je s 3:3.

Vse tri zadetke za domače so sicer dosegli tudi v Sloveniji dobro poznani nogometaši: v 7. minuti je mrežo gostov našel Saša Ranić, v 45. minuti je Anton Žlogar zadel za 2:0, v 57. minuti je v polno meril še kapetan Krasa Radenko Knežević. "S točko smo lahko zadovoljni. V drugem polčasu smo popustili na celotni črti. Fantje so doživeli pravi psihološki black-out," je po srečanju razlagal trener Krasa Predrag Arčaba.