31.07.2023 08:13:02

Zahović pripravil preobrat: Neubranljivo meril z glavo, nato je sledila še lepša podaja, zablestel tudi Bohar (video)

Profimedia

Sijajni predstavi Luke Zahovića in Damjana Boharja na poljskem prvoligaškem prizorišču.

Nogometaši Pogona so se v drugem krogu poljskega prvenstva veselili druge zmage. Pred svojimi navijači so z 2:1 ugnali Widzew Lodž, toda po prvem polčasu jim ni kazalo najboljše. Gostje so vodili, nato pa je domači zasedbi v nadaljevanju uspel preobrat, na sceno je stopil Luka Zahović. Najprej je v prvi minuti nadaljevanja s strelom z glavo zadel za izenačenje, nato je prefinjeno podal še za končnih 2:1, med strelce se je vpisal Efthymios Koulouris.

Zablestel je tudi Damjan Bohar. Zaglebie so v gosteh z 2:1 ugnali Slask, prav tako po preobratu, ki ga je 'zapečatil' otrok Mure in nekdanji član Maribora, ki je v 57. miniti po podaji v kazenski prostor po odličnem odzivu zatresel mrežo za končni rezultat.