09.04.2023 09:04:48

Uh, kako jim je pobegnil! Hitronogi slovenski reprezentant zabil v serie A, tukaj je njegov zadetek! (video)

Slovenski reprezentant Sandi Lovrić se je v serie A spet vpisal med strelce.

Slovenski nogometni reprezentant Sandi Lovrić je v 29. krogu italijanskega prvenstva dosegel zadetek za Udinese. Videmčani so v soboto na domači zelenici osvojili točko, potem ko so ob koncu dvoboja izenačili proti Monzi (2:2). Ta je vmes prišla do preobrata in vodila z 2:1. Medtem ko je Lovrić igral 80 minut, je celo tekmo za Videmčane odigral Jaka Bijol.

Lovrić je bil za svoj četrti zadetek v sezoni natančen v 18. minuti, Udinese pa je do polčasa vodstvo ohranil. Monza je drugi polčas odprla sijajno in po treh minutah izenačila po zadetku Andree Colpanija, v 56. minuti pa je Nicolo Rovella gostom zagotovil vodstvo. Udinese je ob koncu dvoboja izenačil, potem ko je Beto v drugi minuti sodnikovega dodatka zadel z bele pike.

Udinese po 29. odigrani krogih elitne italijanske lige zaseda 10. mesto.