nu
16.10.2022 08:07:59

Grozno! Oblak zaradi poškodbe glave predčasno z zelenice, trener razkril: Jan se sploh ne spomni, kaj ...

Profimedia

Nogometaši Atletico Madrida so v 9. krogu španskega prvenstva gostovali v Bilbau in zmagali z 1:0. Slovenski vratar Jan Oblak je moral sredi drugega polčasa po trku z nasprotnim igralcem zapustiti igrišče zaradi bolečin v zgornjem delu telesa.

Jan Oblak je drugič v tej sezoni moral z igrišča zaradi poškodbe. Tokrat jo je staknil ob posredovanju pred Alexom Berenguerjem. Ob skoku in trku z nasprotnim igralcem ter trdem pristanku na tleh je začutil bolečino v ramenskem obroču, nekaj minut kasneje pa je sam zahteval menjavo zaradi, kot je pokazal soigralcem, bolečin v vratu oziroma glavi. Da je imel težave z glavo, je po tekmi potrdil tudi trener Diego Simeone: "Jan se sploh ne spomni, kaj se mu je med tekmo zgodilo. Upam, da bo hitro v redu."

Škofjeločan je moral dve tekmi v španskem prvenstvi izpustiti že septembra zaradi poškodbe stegenske mišice.

Strelec edinega zadetka na San Mamesu je bil Antoine Griezmann v 47. minuti. Atletico Madrid je s šesto zmago skočil na tretje mesto.