09.03.2022 21:12:57

Matjaž Kek je bil NAVDUŠEN! Rus odločil TRILER, selektor pa je GLEDAL KANDIDATE za repko!

alesfevzer.com

Počasi se bliža reprezentančni premor, kar pomeni, da Matjaž Kek vse bolj razmišlja o tem, katere igralce poklicati za prijateljski tekmi s Hrvaško in Katarjem.

V sredo je združil prijetno s koristnim in odšel na Reko, kjer je z zlatimi črkami vpisan v zgodovino tamkajšnjega kluba. Na Rujevici pa si je ogledal polfinalni obračun hrvaškega pokala med Rijeko in Osijekom.

Ne samo, da je gledal svoj nekdanji klub, tokrat je imel pred očmi še štiri potencialne kandidate za izbrano vrsto. Na domači strani Adama Gnezdo Čerina in Harisa Vučkića, na gostujoči Damjana Boharja in Maria Jurčevića.

Pravi triler je bil odločen v 118. minuti, saj se je srečanje zaradi rezultata 2:2 po rednem delu nadaljeval v podaljšek. Skoraj osem tisoč ljudi pa je zadovoljnih zapuščalo stadion, saj je Rijeko z odločilnim zadetkom do zmage in finala s Hajdukom popeljal Rus Mihail Merkulov.

Gnezda Čerin in Vučkić sta dvoboj začela v udarni enajsterici Rijeke, prvi je bil na igrišču do 84. minute in je vpisal asistenco pri prvem golu, drugi je igral do 60. minute. Pri Osijeku je Jurčević dvoboj spremljal s klopi, Bohar pa je priložnost dobil šele v 115. minuti.