31.10.2019 09:44:03

JOJOOOO!!! TAKOLE je pokopal VELIKANA, ki ga je želel PRIPELJATI v svoje vrste! (video)

Jurij Kodrun

Josip Iličić je v odlični formi.

Poleti se je veliko govorilo o tem, da bo Josip Iličić zapustil vrste Atalante in okrepil enega izmed italijanskih velikanov. Povezovalo se ga je z Romo, še bolj pogosto se ga je povezovalo z Napolijem. Sinjemodri so si na vsak način želeli Slovenca pripeljati v svoje vrste. In po včerajšnji tekmi serie A so znova ugotovili, da so naredili veliko napako, ko ga niso uspeli zvabiti k sebi.

Prav Josip Iličić je bil namreč tisti, ki je Napoliju s svojim zadetkom v 86. minuti ukradel dve zelo dragoceni točki. Napoli je namreč ekipa, ki želi na vsak način z italijanskega vrha sklatiti Juventus, toda zdi se, da bodo tudi letos v svoji nameri neuspešni.

Neapeljčani so včeraj znova samo remizirali, kot rečeno pa je bil glavni krivec za to Josip Iličić. Slovenski reprezentant je v 86. minuti sprejel odlično podajo soigralca, nato pa rutinirano, mirno premagal vratarja Napolija Alexa Mereta in sinjemodrim ukradel zmago. Končalo se je z izidom 2:2, Iličić pa je bil tisti, ki je postavil končni izid.

Njegov zadetek si lahko ogledate v priloženem videoposnetku.