ba
ba
23.06.2019 12:43:06

Maribor ga je ODPISAL, Olimpija ga NI HOTELA! Poglejte, kako je STROJ ZA GOLE debitiral V TUJINI!

Triindvajsetletni napadalec bo kariero nadaljeval v Belgiji.

Poročali smo že, da bo Anel Hajrić kariero bržčas nadaljeval v Belgiji. Strelski kralj v dresu Radomelj v slovenski drugoligaški druščini v prejšnji sezoni se je pred dnevi pridružil treningom Lokerena, ki bo poslej tekmoval v drugem kakovostnem razredu belgijskega nogometa.

V soboto se je predstavil na prijateljski preizkušnji in nemudoma opozoril nase. Lokeren je s 4:2 premagal moštvo Vigor Wuitens Hamme, Anel Hajrić se je dvakrat vpisal med strelce. Igral je v drugem polčasu in najprej zadel iz najstrožje kazni, nakar je v 85. minuti dvoboja zadel za končni izid. Po informacijah, ki prihajajo iz Belgije, naj bi v ponedeljek podpisal pogodbo s svojimi novimi delodajalci.