IZJEMNA NOVICA za Matjaža Keka in Slovenijo! Robert Berić ZABLESTEL, poglejte si TOLE! (video)

vszi
Robert Berić

Novica, ki bo razveselila vse navijače slovenske reprezentance.

In seveda tudi slovenskega selektorja Matjaža Keka. Danes je bila namreč na sporedu tekma francoske ligue 1 med St. Etiennom in Strasbourgom, na kateri je zablestel slovenski reprezentančni napadalec Robert Berić. Nekdanji nogometaš Maribora je bil v zadnjem času pri francoskem velikanu na stranskem tiru, a tokrat je dobil priložnost v začetni enajsterici in jo izkoristil na najboljši možni način.

Berić je namreč bil glavni krivec za novo zmago St. Etienna, ki se krčevito bori za 4. mesto na lestvici, ki na koncu sezone vodi v ligo Europa. V tem trenutku zeleni zasedajo ravno 4. mesto, za to pa se lahko zahvalijo slovenskemu napadalcu. Berić je namreč v 4. minuti dvoboja s Strasbourgom zabil zadetek, ki je zelene povedel v vodstvo z 1:0, v 27. minuti je prispeval še asistanco za gol Perrina.

Končalo se je z 2:1, Berić pa je končno znova opozoril nase. Mar to pomeni lepše dni za slovenskega napadalca pri St. Etiennu?