'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

nu
nu
0 17.12.2018 08:58:46

SLAVIŠA STOJANOVIĆ po petem porazu na tankem ledu? Tukaj je ODGOVOR direktorja Levskega

Martin Metelko
Ljubljanski strokovnjak je pripravljen prevzeti odgovornost.

Bolgarski prvoligaši so odigrali 20. prvenstveni krog, ki je bil hkrati zadnji v letošnjem letu, prvenstvo se bo nadaljevalo 16. februarja. Slaviša Stojanović se na oddih ne bo odpravil zadovoljen, saj je njegov Levski doživel še peti jesenski poraz, Beroe je bil pred svojimi navijači boljši z 2:1. Ljubljanski strokovnjak in njegovi varovanci so po odličnem začetku sezone v končnici zelo popustili; v zadnjih šestih tekmah so zmagali le dvakrat in prezimili bodo na tretjem mestu.

"Pripravljen sem prevzeti odgovornost," je po dvoboju med drugim povedal nekdanji selektor naše izbrane vrste in napovedal pogovor z direktorjem. Številni bolgarski mediji so menili, da to bržčas pomeni njegovo slovo, toda … "To sploh ni bila tema najinega pogovora," je bil odločen Krasimir Ivanov, ki je pristavil, da je beseda tekla o tem, kako bi se moral Levski odzvati med zimskim prestopnim rokom.

Več razlogov za zadovoljstvo ima Alen Ožbolt. Lokomotiv Plovdiv je na domačem igrišču s 4:0 ugnal Botev, slovenski napadalec, ki je v igro vstopil sredi drugega polčasa, pa je v drugi minuti sodniškega dodatka zadel za končni izid; to je njegov tretji gol.