08.08.2018 08:16:07

Sijajni VERBIČ! Zlati zadetek slovenskega reprezentanta, svojega "čuvaja" je sesul v prah (video)

Benjamin Verbič se je v kvalifikacijah za ligo prvakov izkazal z zlata vrednim zadetkom.

Dinamo iz Kijiva je na sredini tekmi tretjega kroga kvalifikacij za ligo prvakov dosegel zlata vreden zadetek v gosteh, po katerem ima ukrajinska ekipa lepo priložnost za uvrstitev v zadnji krog kvalifikacij za skupinski del tega najelitnejšega tekmovanja.

Pod zadetek se je vpisal slovenski reprezentant Benjamin Verbič, ki je pobegnil obrambnemu igralcu praške Slavije in v 82. minuti Dinamo popeljal v vodstvo. Na veselje domačih navijačev je v zadnji minuti tekme z enajstmetrovke na 1:1 izenačil Josef Husbauer, a pred povratno tekmo je po zaslugi Slovenca v boljšem položaju Dinamo. Slavija namreč nujno potrebuje vsaj en zadetek.