18.12.2017 08:09:51

'JOJO DOPPELPACK' postregel s SPEKTAKULARNIM zadetkom. TA GOL je dokaz, za kakšnega velemojstra gre! (video)

Če odide v Inter, bo Josip Iličić igral v istih barvah kot pri Atalanti.

Nič čudnega, da gre za enega najboljših igralcev v serie A, ko pa Josip Iličić počne tole?

Atalanta sicer proti Laziu ni prišla do zmage na eni najboljših tekem v serie A v letošnji sezoni. Zapravila je vodstvo z 2:0 in si na koncu z Rimljani razdelila po točko.

Slovenski reprezentant Josip Iličić je bil znova najboljši mož na zelenici, posebej spektakularen pa je bil prvi zadetek, ko je vtekel v prostor in iz voleja preden je žoga padla na tla ob podaji izjemno zadel okroglo usnje ter zadel za vodstvo z 2:0.

Kasneje je v drugem polčasu še izkoristil enajstmetrovko, a tudi to ni bilo dovolj, saj je Lazio v 79. minuti prišel do izenačenja.

Zadetka Iličića si lahko ogledate v posnetku, najzanimivejše pa vas čaka pri 0.15. Uživajte.