10.12.2017 10:36:17

Rajko Rotman v slogu NAJBOLJŠIH NAPADALCEV: Izjemna 'FINTA' slovenskega nogometaša za gol, ki je prinesel ... (video)

vszi

V Turčiji se je izkazal Rajko Rotman.

V Turčiji gre v tej sezoni presenetljivo dobro klubu po imenu Göztepe. Slednji je na visokem četrtem mestu, k zelo dobrim rezultatom pa je veliko prispeval tudi Rajko Rotman. Reprezentant Slovenije je navdušil tudi na zadnji tekmi; s soigralci je gostoval pri klubu Yeni Malatyaspor, gostje so se veselili zmage s 3:2. Rotman je igral do 68. minute, njegov zvezdniški trenutek pa je napočil v tretji minuti sodnikovega podaljška.

Tedaj so gostje izvedli prosti strel, v kazenskem prostoru je žoga prišla do nekdanjega nogometaša Rudarja iz Velenja. Lahko bi takoj udaril po njej, a vprašanje, če bi se mu to splačalo. Namesto tega se je odločil, da bo preigral tekmeca, in to je storil res dobro. Z desnico ga je vrgel "na finto", s čemer si je odprl prosto pot do gola. Nato je po žogi udaril z levico in jo poslal za hrbet nemočnega vratarja domačih. To je bil tretji gol njegove ekipe, glede na končen rezultat je bil torej tudi odločilen.