20.07.2017 13:17:16

Atalanta kaže zobe, njena Slovenca prav tako: Dva zadetka Iličića, enega prispeval tudi Kurtić (video)

Atalanta, za katero igrata Josip Iličić in Jasmin Kurtić, je opravila s prvo pripravljalno tekmo.

Atalanta je v domačem Bergamu uspešno opravila s prvo pripravljalno tekmo na novo sezono, mestnega "tekmeca" Brusaporta pa je odpravila z visokih 15:0. Gre za amatersko ekipo, s katero se je pomerila tudi pred začetkom lanske sezone, a je bil takrat rezultat "zgolj" 5:1.

Tokrat sta Atalanti do visoke zmage pomagala tudi dva Slovenca, in sicer Josip Iličić in Jasmin Kurtić. Slednji je igral v prvem polčasu in se med strelce vpisal v 38. minuti (njegov zadetek si lahko v spodnjem posnetku ogledate od 2:17 naprej), v drugem delu igre pa je priložnost za dokazovanje dobil tudi Iličić. Slovenski reprezentančni ofenzivni vezist je minutažo dobro izkoristil, v 58. minuti je realiziral najstrožjo kazen in poskrbel za vodstvo z 9:0, enajst minut kasneje pa je povišal na 11:0. Njegova zadetka si lahko ogledate od 4:08 oziroma 5:01 naprej ...