05.08.2016 20:45:23

Kakšna kalvarija Handanovića, toliko golov ni prejel že večnost

Kje so časi, ko je bil Inter strah in trepet evropskega nogometa. Zdaj je le še "kanta" za nabijanje ...

Še tisti navijači Interja, ki sodijo med najbolj optimistične, so na robu obupa. Milančani so namreč odigrali prijateljsko tekmo z angleškim prvoligašem Tottenhamom in se milo rečeno osramotili. V Oslu so bili nerazzurri povsem nebogljeni, slovenski vratar Samir Handanović pa je prejel toliko golov, kot jih ni že dolgo. Londončani so namreč slavili kar s 6:1, Sarma je torej dobil kar pol ducata zadetkov!

Kljub polomu vsem polomov pa je trener milanskega kluba Roberto Mancini, ki vedno bolj »visi« v svoji vlogi, našel pozitivne misli: "Nihče ne izgubi rad, sploh z 1:6. Toda če odmislimo rezultat, je bil prvi polčas dober. Po petdeseti minuti smo naredili preveč napak, o tem priča tudi rezultat. Ponavljam, nikdar ni lepo izgubiti, toda raje med pripravami igrami z močnimi ekipami, saj je bolje, če se meriš z nasprotnikom, ki je na visoki ravni."