26.09.2015 17:55:55

Kampl dočakal veliki trenutek

Slovenski reprezentant je prispeval pomembni delež k zmagi Bayerja.

Nogometaši Bayerja so se v sedmem krogu nemškega prvenstva veselili četrte zmage. Gostovali so v Bremnu, kjer so pred 40.005 gledalci slavili s 3:0 in ostali v zgornjem delu lestvice. Piko na i gostujočemu uspehu je postavil Kevin Kampl, ki je v 65. minuti zadel za končni izid. Za prvenec v bundesligi je potreboval vsega šest minut. Dvoboj je namreč začel na klopi za rezervne igralce, trener Roger Schmidt ga je na igrišče poslal po slabi uri igre, pri lekarnarjih sta se med strelce vpisala še Mehmedi (31) in Brandt (58).

Tim Matavž je za Augsburg, ki je pred svojimi navijači z 1:3 izgubil proti Hoffenheimu, igral od 71. minute, Dominic Maroh je na tekmi Köln -Ingolstadt (1:1) sedel na domači klopi za rezervne igralce.