31.05.2015 19:12:52

Berić zablestel s klasičnim hat-trickom (video)

Slovenski reprezentančni napadalec v dresu Rapida je v zadnjem krogu avstrijskega prvenstva zbirko golov povečal na 27.

V soboto so blesteli Krčani, ki so si z zmagi nad Aluminijem zagotovili prvoligaško vstopnico, v nedeljskem popoldnevu je zablestel njihov someščan.

Robert Berić je na najboljši možni način sklenil avstrijsko prvenstvo, ki ga je Rapid končal na drugem mestu na lestvici, ki vodi v kvalifikacije za ligo prvakov. S klasičnim hat-trickom.

Dunajski zeleno-beli so v gosteh s kar 5:0 premagali WAC, potem ko sta v prvem polčasu mreži mirovali. Nato so se varovanci Zorana Barišića vendarle prebudili in napolnili domačo mrežo, Robert Berić je tri gole za petardo prispeval v 63., 83. in 85. minuti. Vsega skupaj je dosegel kar 27 zadetkov in je na lestvici strelce na drugem mestu, golgeter Salzburga Jonatan Soriano je zabil štiri več.