05.04.2015 17:39:05

Vučkić še naprej navdušuje na Škotskem (video)

vszi

Po Robertu Beriću in Etienu Velikonji se je na praznični konec tedna med strelce vpisal še Haris Vučkić

Škotski Rangers je na slovitem Ibroxu pričakal zmagovalce škotske druge lige, ekipo Hearts, ki ima pred ekipo Harisa Vučkića kar 23 točk prednosti in so si tudi teoretično že zagotovili prvo mesto na lestvici. A zmagovalci tekme 31. kroga so bili domači nogometaši, ki so na koncu slavili z 2:1, med strelce pa se je še enkrat več vpisal tudi slovenski nogometaš, ki je bil natančen v 38. minuti. Zaradi rdečega kartona, ki ga je 6 minut kasneje dobil Lee  McCulloch, je trener v drugem polčasu žrtvoval prav Vučkića, toda veselje in navdušenje nad mladim Slovencem na Škotskem je iz dneva v dan večje.

Rangers se zaveda dejstva, da se za Vučkića zanima kar nekaj ekip na Otoku, toda škotski velikan bi ga rad zadržal v svojih vrstah. Kako tudi ne, na zadnjih desetih tekmah je namreč v polno zadel kar šestkrat, od štirih januarskih prišlekov iz Newcastla pa je prav 22-letni nogometaš tisti, ki je res opozoril nase. "To je nedvomno nogometaš, ki bi si ga tako jaz kot tudi klub rada imela v svojih vrstah. Je res dober nogometaš, vedno ima nasmeh na obrazu in na treningih trdo dela," je o Vučkiću z izbranimi besedami govoril Sam McCall.