liz
26.12.2014 11:06:51

Korenu tokrat 21 minut

Robert Koren se je prejšnji konec tedna po dveh poškodbah vrnil na nogometne zelenice.

S tem pa je doživel tudi svoj debi v dresu Melbourne Cityja, s katerim se je veselil zmage proti mestnemu tekmecu Victoryju. Dravograjčan je v igro vstopil v 61. minuti dvoboja.

Po njem pa je povedal, da je bil zelo zadovoljen, ker je po desetih tednih znova igral. Prav tako pa je izrazil upanje, da bo v naslednjih tekmah njegova minutaža še večja, čeprav bo ne glede na to, koliko minut bo preživel na igrišču, vselej dal vse od sebe.

Danes se je Melbourne City v 12. krogu avstralskega prvenstva na svojem igrišču pomeril z vodilnim Perthom. Tekmeca sta se razšla z delitvijo točk, bilo je 1:1. Domačini so pred približno deset tisoč gledalci povedli na začetku drugega polčasa, po uri igre pa so gostje izenačili.

Koren je tudi ta dvoboj začel na klopi za rezervne nogometaše. Trener John van't Schip pa mu je tokrat namenil nekoliko manjšo minutažo kakor pred šestimi dnevi. V igro ga je poslal v 69. minuti.

Osvojena točka pomeni, da je City svoj niz neporaženosti raztegnil na tri tekme, na lestvici 10-članskega tekmovanja pa ga najdemo na 6. mestu.