bo
21.07.2014 09:31:32

Kurtić zadel za Sassuolo

vszi

Sassuolo je na prijateljski tekmi zabeležil visoko zmago, med strelce se je vpisal tudi slovenski reprezentant Jasmin Kurtić.

Jasmin Kurtić bi se po poročanju številnih italijanskih medijev lahko preselil k Fiorentini, toda za zdaj ostaja član Sassuola. In se s slednjim tudi pripravlja na novo sezono. Nogometaši kluba, ki ga tudi v prihodnje čaka igranje v serie A, na bitke, ki bodo še sledile, se Kurtić in soigralci pripravljajo v kraju Malles Venosta, ki se nahaja 70 kilometrov od Bolzana.

Tam je Sassuolo odigral tudi prijateljsko tekmo, nasprotnik je bil klub po imenu Val Venosta. Sassuolo z njim ni imel težav, zeleno-črni so slavili z 8:0. Antonio Floro Flores in Sergio Floccari sta v polno merila vsak po dvakrat, zadeli so še Simone Zaza, Nicola Sansone, Davide Biondini in tudi Kurtić, ki je tako že na začetku priprav potrdil dobro formo. Kurtić je sicer odigral ves prvi polčas, nato pa ga je trener Eusebio Di Francesco v 65. minuti spet poslal nazaj na zelenico.