10.09.2021 07:41:33

Nogometni BOG! Lionel MESSI je poskrbel za enega od najlepših GOLOV, to čarovnijo morate videti! (video)

Argentinski zvezdnik je spet zablestel.

Argentinski zvezdnik Lionel Messi je izboljšal nov rekord v nogometu. S hat-trickom na kvalifikacijski tekmi za mundial 2022 proti Boliviji (3:0), s sedmim reprezentančnim v karieri, je postal najboljši strelec južnoameriškega nogometa. Brazilci so v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo ostali 100-odstotni, saj so v Recifeju z 2:0 premagali Peru. Messi je za Argentino dosegel 77., 78. in 79. zadetek in jo ohranil trdno na poti v Katar prihodnje leto, medtem ko je Bolivija po porazu ostala pri dnu kvalifikacijske lestvice.

Štiriintridesetletni nogometaš francoskega PSG je odigral 153. tekmo v dresu argentinske izbrane vrste in najprej s pravo čarovnijo izenačil rekordni dosežek legendarnega Brazilca Peleja v 14. minuti, nato pa se je v 64. odlepil od njega in za piko na i zadel še dve minuti pred koncem tekme proti Boliviji.