02.09.2021 10:17:28

NOREC! Pepe ob drugem zadetku Ronalda ZNOREL, kar je naredil VARNOSTNIKU, pa močno odmeva! (video)

Portugalski branilec Pepe je 'napadel' varnostnika na stadionu.

Portugalci so po zaslugi Cristiana Ronalda z 2:1 premagali Irsko. Novopečeni član Manchester Uniteda je v zadnjih minutah dosegel oba zadetka, po tistem, ki ga je z glavo zabil v 96. minuti tekme, pa so gostiteljem popustile vse zavore. Veselje je bilo nepopisno, kontroverzni branilec Pepe pa je tekel ob rob igrišča in nekoliko vendarle pretiraval. Ob zelenici je zagrabil varnostnika, ki je sprva debelo pogledal, nato pa ohranil mirno kri in se delal, kot da ni nič. Prizor je kakopak obkrožil nogometni svet, poglejte si, kaj je naredil Pepe.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.