27.03.2021 18:49:32

ZGODOVINSKO! Prvi gol SLOVENIJE na evropskem prvenstvu! MATKO udaril kot KOBRA (video)

Pa se je le zgodilo. Slovenija je dosegla prvi zadetek na evropskem prvenstvu do 21 let, ki se igra v Sloveniji in na Madžarskem.

Četa selektorja Mileta Aćimovića je prvo tekmo na prvenstvu do 21 let proti Španiji izgubila z 0:3. Današnja tekma proti Češki je zelo pomembna, če Slovenci še želijo sanjati o drugem mestu, ki vodi v četrtfinale. In v prvem polčasu je Slovenija pokazala odlično igro, boljša je bila od favorizirane Češke. Najlepši trenutek pa je bil seveda zadetek odličnega napadalca Maribora in mlade slovenske reprezentance Aljoše Matka. Matko je zadel v 32. minuti po gneči v kazenskem prostoru. Nekako se je izboril za žogo in jo neubranljivo poslal preko glave češkega vratarja v nasprotnikovo mrežo.