liz
26.03.2015 23:49:40

Brazilci v Parizu do sedme zaporedne zmage (video)

Nocoj sta se v prijateljskem obračunu v Parizu pomerili reprezentanci Francije in Brazilije.

Uspešnejši so bili Južnoameričani, ki so slavili s 3:1. To je bila že njihova sedma zaporedna zmaga po neuspešno končanem domačem svetovnem prvenstvu.

Zanimivo je, da so prvi zadetek dosegli galski petelini. V 21. minuti je bil po podaji Valbuene s kota v kazenskem prostoru gostov najvišji Varane, ki je s strelom z glavo premagal vratarja Jeffersona.

Brazilci so izenačili v 40. minuti, po lepi dvojni podaji Firmina in Oscarja je vezist Chelseaja akcijo zaključil tako, da je žogi pot v mrežo našel med nogama vratarja Mandandaja.

V 57. minuti so gostje že vodili, tokrat je bila za Francoze usodna naveza Willian-Neymar. Zvezdnik Barcelone pa je s približno petih metrov nekoliko s strani z močnim strelom "razparal" domačo mrežo.

Piko na i je dobrih deset minut pozneje s tretjim brazilskim zadetkom postavil vezist Wolfsburga Luiz Gustavo. Vnovič se je v vlogi podajalca znašel Willian, tokrat se je izkazal z odlično izvedenim kotom.