03.03.2024 10:17:52

Joj, kako so si Viole v Ljudskem vrtu privoščile navijače Domžal, ta prizor pove vse ... (foto)

MPA

Navijačev Domžal v Ljudskem vrtu ni bilo.

Domžale so v prejšnjem krogu premagal vodilne Celjane, zaradi česar je marsikdo v Ljudskem vrtu pričakoval precej bolj izenačen in napet dvoboj. Toda Mariborčani so že v prvem polčasu pokazali premoč, po prvih 45. minutah vodili z 2:0, na krilih glasnih navijačev pa na koncu zmagali s 3:0.

Morda bi bilo gostom za odtenek lažje, če bi imeli podporo svojih navijačev. Te ni bilo, saj navijačev Domžal v Ljudski vrt ni bilo, to pa so na svojevrsten in hudomušen način izkoristile Viole. Slednje so na tribuni, ki je namenjena gostujočim navijačem, izobesili transparente, na katerih je pisalo: "Danes nismo prišli, ker se bojmo! Navijači Domžal!"