17.02.2024 16:55:05

Nujna zmaga Olimpije! Zmaji po blesteči predstavi novinca le nekoliko pritiskajo na vodilno Celje!

Martin Metelko

Nogometaši Olimpije so v 21. krogu z 1:3 v Domžalah premagali Radomlje.

Po bolečem spodrsljaju proti Rogaški na začetku spomladanskega dela, so tokrat varovanci Zorana Zeljkovića prišli do nujne zmage. V 22. minuti je za vodstvo Ljubljančanov po podaji Ratnika zadel Nemanja Motika. Nemec srbskih korenin je že štiri minute kasneje pristavil pomemben del k zadetku novinca Antionia Marina, ki je po njegovi podaji zabil svoj prvi gol v novem dresu. V 58. minuti je prav hrvaški novinec po še eni asistenci Motike zadel za 3:0 in odločil tekmo. Tri minute kasneje je končni izid postavil Dejan Vokić.

Olimpija se je tako začasno Celju približala na devet točk zaostanka, a že jutri bodo grofje imeli priložnost, da se proti Bravu znova oddaljijo na velikih 12 točk.