11.02.2024 09:05:27

Drama vseh dram! Rogaška je imela Olimpijo na kolenih, nato je sledilo tole! (video)

Martin Metelko

Olimpija se je spogledovala s porazom, na koncu pa proti Rogaški iztržila vsaj točko.

Za začetek spomladanskega dela smo bili v Stožicah priča pravi mali senzaciji, ki pa bi bila lahko še precej večja, če gostiteljem v izdihljajih tekme ne bi uspelo izenačiti na 2:2.

Zadnja ekipa Prve lige Telemach se je na gostovanju pri Olimpiji dolgo časa spogledovala z zmago. Rogaška je vodila od 4. do 92. minute, takrat pa je končnih 2:2 postavil Marko Brest. Podal je kapetan moštva Timi Max Elšnik, ki je v 77. minuti z najstrožje kazni zaostanek iz prvega polčasa znižal na 1:2.

Vrhunce dvoboja si lahko ogledate v spodnjem posnetku, akcija za zadnji gol na tekmi pa se začne pri 4:18.