13.06.2020 19:55:28

Trenutek, ki je poskrbel za PORAZ OLIMPIJE: Takole je Cekici ZGREŠIL NAJSTROŽJO KAZEN (video)

Jurij Kodrun

Nogometaši Olimpije so doživeli šesti poraz v sezoni.

V Stožicah je bil odigran derbi 27. kroga slovenskega državnega prvenstva, kjer sta se pomerili trenutno prvo in drugouvrščena ekipa lige. Olimpija je na domačem igrišču pričakala leteče Celjane in ... klonila! Še šestič v letošnji sezoni.

Predvsem v prvem polčasu so bili Štajerci fantastični, preko odličnega Mitje Lotriča so prišli do vodstva z 1:0, prvi polčas pa bi lahko dobili tudi z višjim rezultatom. V drugem delu so se Ljubljančani malce zbrali, igrali so bolje in prišli v 73. minuti do idealne priložnosti za izenačenje. Glavni delivec pravice Nejc Kajtazović je namreč po padcu Anteja Vukušića v kazenskem prostoru Celja pokazal na belo točko. toda Endri Cekici je enajstmetrovko zapravil.

Bolje rečeno, izjemno mu jo je obranil vratar Matjaž Rozman, ki je bil že na tekmi z Rudarjem eden izmed velikih junakov grofov. Fantastično formo je prenesel tudi na tekmo z Olimpijo. Odlično obrambo Rozmana si lahko ogledate v priloženem videoposnetku. Če se vam ne prikaže, jo lahko vidite tudi TUKAJ.