04.12.2019 20:05:27

Navijači Maribora so BESNI, Darko Milanič pa je TAKOLE še DOLIL OLJA NA OGENJ!

Grega Wernig

Nogometašem Maribora je spodrsnilo na drugi zaporedni tekmi.

Po domačem porazu s Triglavom do treh točk niso prišli niti v dvoboju z zadnjeuvrščenim Rudarjem. Čeprav so gostje sredi prvega polčasa povedli, se je srečanje končalo z rezultatom 1:1, torej natanko tako kot v drugem krogu (20. julija).

Navijači Maribora so seveda zelo razočarani in jezni, saj so njihovi ljubljenci tako vodilni Olimpiji ponudili možnost, da se na zimski premor odpravi kar s sedmimi točkami prednosti. Za nameček pa jih je na lestvici prehitel tudi štajerski tekmec - Aluminij. Za še nekaj dodatne nervoze pa je po srečanju poskrbel Darko Milanič, ki je takole ocenil dogodke na velenjski zelenici: "Bili smo dobri, smo ustvarjali. Priigrali smo si veliko priložnosti proti organiziranemu nasprotniku. V prvem polčasu smo igrali fantastično, šele ob koncu malo preveč po svoje. Škoda, ker nismo izkoristili priložnosti, imeli smo jih ogromno," je dvoboj ocenil strateg Maribora.