01.05.2019 20:23:10

Ste že videli ta DVA LEPOTCA s tekme DOMŽALE - MURA? Uživajte! (video)

Jurij Kodrun

Ob Kamniški Bistrici sta bila v središču pozornosti Tonči Mujan in Nik Lorbek.

Nogometaši Domžal in Mure so se na četrti medsebojni preizkušnji v tej sezoni še tretjič razšli z neodločenim izidom, edine zmage so se že v tretjem krogu v Fazaneriji veselili črno-beli. Tokrat sta se ekipi udarili ob Kamniški Bistrici, razpletlo se je z izidom 1:1. In oba gola sta bila prava lepotca, mojstrovini sta prav gotovo zaznamovali dvoboj v Športnem parku. Za prvo je v 11. minuti poskrbel Tonči Mujan, ko je s približno 22 metrov poslal natančno vodeni projektil v desni zgornji kot nemočnega Matka Obradovića, napadalno usmerjeni dalmatinski vezist je v polno zadel tudi s pomočjo prečnika.

Na nasprotni strani mu je v 37. minuti vrnil Nik Lorbek, ki je z levico - nekoliko z desne strani - z več kot 20 metrov s filigransko natančnostjo zadel desni zgornji kot Kerševana Santinija.