ro
27.06.2015 19:35:21

Olimpija izgubila z Ukrajinci (video)

Grega Wernig

Po vodstvu v prvem polčasu se je v nadaljevanju ljubljanska mreža dvakrat zatresla.

Za Ljubljančani je tretja prijateljska preizkušnja po začetku priprav in druga proti zahtevnemu tekmecu. Po slovaški Žilini so se varovanci trenerja Marijana Pušnika v Stojncih pomerili še z ukrajinsko Zoryo, ki je zadnje prvenstvo končala na četrtem mestu na lestvici in še drugič zapored izgubili z 1:2 (1:0).

Prvi polčas so zeleno-beli dobili, ko je v 30. minuti po podaji Kronavetra iz kota z glavo zadel Golubar, tudi sicer je bila podoba zmajev dokaj obetavna, nekaj obetavnih položajev je ostalo neizkoriščenih. Nadaljevanje je bilo slabše. Gotovo tudi zato, ker je koroški strokovnjak priložnost namenil številnim mlajšim močem, po dveh individualnih napakah v obrambi so si Ukrajinci zagotovili zmago.

V začetni enajsterici Olimpije so zaigrali Šeliga, Fink, Mitrović, Bajrić, Krefl, Kronaveter, Kapun, Matić, Golubar, Henty, Djermanović.