rb
11.02.2015 19:48:38

Domžalskih štiri od štiri

Nikola Miljković

Varovanci trenerja Luke Elsnerja so se z bolgarskim prvoligašem razšli brez zmagovalca.

Nogometaši Domžal so sklenili desetdnevne priprave v Antalyji, pred vrnitvijo v domovino so odigrali še četrto prijateljsko preizkušnjo na turških tleh. In četrtič remizirali, z bolgarskim prvoligašem Lokomotivom, ki je po jesenskem delu prvenstva na tretjem mestu na lestvici, so se razšli z izidom 2:2 (0:1). Spomnimo, pred tem so bili tekmeci Slavia iz Prage, Černo More in Targu Mures.

Luka Elsner se je tokrat odločil za kombinirano zasedbo, kar nekaj udarnim možem je namenil počitek, toda rumeno-modri so se kljub temu predstavili v spodobni podobi. Zasedba iz Sofije je povedla v 18. minuti, ko se je med strelce vpisal Livremento in postavil izid prvega polčasa, vodilni ekipi v slovenski prvoligaški druščini je uspelo izenačiti v trinajsti minuti nadaljevanja, Trifonov je premagal lastnega vratarja. Za novo vodstvo Lokomotiva je zadel Genov, za končnih 2:2 pa je v 88. minuti postavil Blejdea.

Domžalčani so se predstavili v zasedbi Trilles, Kous, Kumer, Dobrovoljc, John, Jelar (od 79. Blejdea), Podlogar (od 73. Grvala), Morel (od 68. Črnic), Juninho, Požeg Vancaš, Aneff (od 46. Ožbolt).

Naslednjo prijateljsko tekmo bodo torej varovanci trenerja Luke Elsnerja odigrali v domačem okolju, v nedeljo bodo merili moči z avstrijskim drugoligašem Kapfenbergom.