23.10.2023 06:26:48

Pa kje jih najdejo?! Barco rešil neznani 17-letni mladenič, takšnega debija pa še ne! (video)

Barcelona je v španskem prvenstvu premagala Athletic iz Bilbaa, veliki junak pa šele 17-letni mladenič.

Nogometaši Barcelone so v nedeljo v večerni tekmi 10. kroga španskega prvenstva premagali Athletic Bilbao z 1:0 in so zdaj s 24 točkami na tretjem mestu lestvice.

Baskovski klub je vedno sila neugoden tekmec za Katalonce, tudi tokrat ni bilo nič drugače. Kljub terenski premoči in večji posesti žoge Barci dolgo ni uspelo proti do prednosti, na koncu pa je veliki junak postal šele 17-letni Marc Guiu, ki je v 80. minuti po podaji Joaa Felixa spretno premagal gostujočega vratarja.

Guiu je v igro vstopil minuto pred zadetkom, to je bil zanj celo prvi uradni nastop za člansko ekipo katalonskega velikana, v letošnjem letu pa je igral za B-ekipo Barcelone, U-19 in U-17.